Aktualności

Budimex SA Generalnym Wykonawcą I etapu inwestycji Apartamenty Niemcewicza 17

12 March 2015

Grupa NAPOLLO rozstrzygnęła przetarg na Generalnego Wykonawcę I etapu projektu „Apartamenty Niemcewicza 17” w sercu warszawskiej Ochoty. Inwestycję zrealizuje firma Budimex SA. Autorem projektu jest pracownia JEMS Architekci.

Start budowy planowany jest na styczeń 2015 roku. Realizacja I etapu, o łącznej powierzchni PUM 4480 m², zakończy się w III kwartale 2016 roku.

Cała inwestycja obejmuje zespół dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych o wysokim standardzie, wraz z wewnętrznym, zielonym patio dla mieszkańców, ogólnodostępnym skwerem oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. W pierwszym etapie powstanie budynek na planie litery U, z głównym lobby od strony ul. Niemcewicza oraz dwoma bocznymi skrzydłami, stanowiącymi przedłużenie zabudowy wzdłuż ulic Ponieckiej i Odrzykońskiej. W ofercie sprzedaży tego etapu dostępnych jest 71 mieszkań. Na parterze znajdą się lokale usługowe. Drugi etap obejmie realizację budynku z 51 mieszkaniami.

Sprzedaż apartamentów ruszyła jesienią 2014 roku. Oferowane lokale są funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń to minimum 2,80 m. W sprzedaży znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 31 do ok. 120 m². Na ostatniej kondygnacji zaplanowano reprezentacyjny ponad 200-metrowy penthouse, z własnym dostępem do windy. Wszystkie lokale wyposażone są w loggie, a apartamenty na najwyższym piętrze – w tarasy, z których rozciąga się widok na centrum Warszawy oraz Starą Ochotę.